SUPA24
Diğer
Diğer
Diğer
2 850 000 €
(16 379 € / m²)
Satış
3
2+
174 m²
Leoforos Amathountos, Agios Tychonos

yatak odası3
düz174 m²
banyolar2+
kaldırmakEvet
otoparkHAYIR
durumDiğer
bodrumHAYIR
terasHAYIR

Tanım

Luxury & Iconic project on the sea shore of the beautiful Mediterranean Sea. Luxury 3 bedroom apartment located in a prestigious tourist area of Limas...

Diğer
Teklifin yaşı: 337günler
Güncellendi: 336günler

Yerellikler

Leoforos Amathountos, Agios Tychonos
Konum yaklaşık olarak verilmiştir, kesin adresi bilmiyoruz.

Belediye olanakları

Blue Sky Houses

Blue Sky Houses

Benzer reklamlar

Yurtdışında benzer durumlar