Teklifler listesi
9
9
9
780 000 €
(5 200 € / m²)
Satış
3
2+
150 m²
Georgiou Griva Digeni, Agios Tychonos
Haritada göster
Favorilere ekle
Paylaşmak
yatak odası
3
düz
150 m²
banyolar
2+
Çevir İngilizce
This extensively remodeled apartment boasts exquisite contemporary upgrades. Fully air-conditioned. Its expansive balcony offers captivating vistas of...
Tam açıklamayı göster
Parametreler
Ekipman ve özellikler
Klima
Kaldırmak
Parametreler
Mülkiyet:
Mülkiyet türü, mülkle olan hukuki ilişkiyi belirler: kişisel, kooperatif veya devlet/belediye mülkiyeti.
Diğer
Durum:
Mülkün yeniden yapılanma açısından mevcut durumu - yeniden yapılanma öncesi, sonrası veya yeniden yapılanma sırasında.
Teklifin yaşı:
343günler
Güncellendi:
342günler
Reklamı şikayet et
Yerellikler
Georgiou Griva Digeni, Agios Tychonos
Konum yaklaşık olarak verilmiştir, kesin adresi bilmiyoruz.