SUPA24
Diğer
Diğer
Diğer
502 656 €
(5 778 € / m²)
Satış
2
2+
87 m²
Naupliou, Agios Theodoros

yatak odası2
düz87 m²
banyolar2+
kaldırmakHAYIR
otoparkHAYIR
durumDiğer
bodrumHAYIR
terasHAYIR

Tanım

For sale, this stylish off-plan apartment offers modern living in the heart of Paphos Town. Positioned on the top floor of a contemporary building wit...

Diğer
Teklifin yaşı: 53günler
Güncellendi: 9günler

Yerellikler

Naupliou, Agios Theodoros
Konum yaklaşık olarak verilmiştir, kesin adresi bilmiyoruz.

Belediye olanakları

Your Overseas Home

Your Overseas Home

Benzer reklamlar

Yurtdışında benzer durumlar