SUPA24
Diğer
Diğer
Diğer
540 000 €
(5 294 € / m²)
Satış
3
2+
102 m²
Georgiou Christoforou, Agios Theodoros

yatak odası3
düz102 m²
banyolar2+
kaldırmakHAYIR
otoparkHAYIR
durumDiğer
bodrumHAYIR
terasHAYIR

Tanım

For sale: An exceptional off-plan apartment offering a comfortable internal space of 102 square meters. This modern home features three spacious bedro...

Diğer
Teklifin yaşı: 59günler
Güncellendi: 29günler

Yerellikler

Georgiou Christoforou, Agios Theodoros
Konum yaklaşık olarak verilmiştir, kesin adresi bilmiyoruz.

Belediye olanakları

Your Overseas Home

Your Overseas Home

Benzer reklamlar

Yurtdışında benzer durumlar