SUPA24
Diğer
Diğer
Diğer
180 000 €
(5 143 € / m²)
Satış
Atipik
1
35 m²
Taksiarhon Ave, Agios Theodoros

yatak odasıatypical
düz35 m²
banyolar1
kaldırmakHAYIR
otoparkHAYIR
durumDiğer
bodrumHAYIR
terasHAYIR

Tanım

For sale: Off-plan studio apartment in the desirable Universal area, offering a smart investment or comfortable modern living. This thoughtfully desig...

Diğer
Teklifin yaşı: 58günler
Güncellendi: 28günler

Yerellikler

Taksiarhon Ave, Agios Theodoros
Konum yaklaşık olarak verilmiştir, kesin adresi bilmiyoruz.

Belediye olanakları

Your Overseas Home

Your Overseas Home

Benzer reklamlar

Yurtdışında benzer durumlar