SUPA24
Diğer
Diğer
Diğer
862 000 €
(7 981 € / m²)
Satış
3
2+
108 m²
Radović, Opština Tivat

yatak odası3
düz108 m²
banyolar2+
kaldırmakHAYIR
otoparkHAYIR
durumYeni inşaat
bodrumHAYIR
terasHAYIR

Tanım

We offer for sale a 3-bedroom apartment in the Heights district, Luštica Bay — a new residential area located on the heights between Centrale and Mont...

Diğer
Teklifin yaşı: 1günler
Güncellendi: 1günler

Yerellikler

Radović, Opština Tivat
Konum yaklaşık olarak verilmiştir, kesin adresi bilmiyoruz.

Belediye olanakları

MD Realty

MD Realty

Benzer reklamlar

Yurtdışında benzer durumlar