SUPA24
Diğer
Diğer
Diğer
450 000 €
(7 895 € / m²)
Satış
1
1
57 m²
Radović, Opština Tivat

yatak odası1
düz57 m²
banyolar1
kaldırmakHAYIR
otoparkHAYIR
durumDiğer
bodrumHAYIR
terasHAYIR

Tanım

Charming One-Bedroom Apartment in Centrale, Luštica Bay, Tivat
This cozy, fully furnished one-bedroom apartment with an area of57 m²is located in a ne...

Diğer
Teklifin yaşı: 14günler
Güncellendi: 14günler

Yerellikler

Radović, Opština Tivat
Konum yaklaşık olarak verilmiştir, kesin adresi bilmiyoruz.

Belediye olanakları

MD Realty

MD Realty

Benzer reklamlar

Yurtdışında benzer durumlar