SUPA24
Diğer
Diğer
Diğer
1 808 723 €
(9 089 € / m²)
Satış
3
2+
199 m²
Boka, Opština Tivat

yatak odası3
düz199 m²
banyolar2+
kaldırmakHAYIR
otoparkHAYIR
durumDiğer
bodrumHAYIR
terasHAYIR

Tanım

Spacious three-bedroom penthouse in the Ostro building, part of the new luxury Boka Place district in Porto Montenegro

Diğer
Teklifin yaşı: 16günler
Güncellendi: 16günler

Yerellikler

Boka, Opština Tivat
Konum yaklaşık olarak verilmiştir, kesin adresi bilmiyoruz.

Belediye olanakları

MD Realty

MD Realty

Benzer reklamlar

Yurtdışında benzer durumlar