SUPA24
Diğer
Diğer
Diğer
620 000 €
(8 052 € / m²)
Satış
1
1
77 m²
Pomorska, Opština Tivat

yatak odası1
düz77 m²
banyolar1
kaldırmakHAYIR
otoparkHAYIR
durumDiğer
bodrumHAYIR
terasHAYIR

Tanım

Furnished one-bedroom apartment with a side sea view — Ksenija building, Porto Montenegro, in Tivat
1 bedroom1 bathroomArea: 77 m²Fully furnishedThe a...

Diğer
Teklifin yaşı: 17günler
Güncellendi: 17günler

Yerellikler

Pomorska, Opština Tivat
Konum yaklaşık olarak verilmiştir, kesin adresi bilmiyoruz.

Belediye olanakları

MD Realty

MD Realty

Benzer reklamlar

Yurtdışında benzer durumlar