Teklifler listesi
12
12
12
752 782 €
(8 272 € / m²)
Satış
2
2+
91 m²
Boka, Opština Tivat
Haritada göster
Favorilere ekle
Paylaşmak
yatak odası
2
düz
91 m²
banyolar
2+
Çevir İngilizce
Luxury 2-bedroom apartment, Sirocco building, Boka Place, Porto Montenegro
2 bedrooms2 bathrooms1 garageFully furnishedArea: 91 m²New developmentAn el...
Tam açıklamayı göster
Parametreler
Ekipman ve özellikler
Yüzme havuzu
Parametreler
Mülkiyet:
Mülkiyet türü, mülkle olan hukuki ilişkiyi belirler: kişisel, kooperatif veya devlet/belediye mülkiyeti.
Diğer
Durum:
Mülkün yeniden yapılanma açısından mevcut durumu - yeniden yapılanma öncesi, sonrası veya yeniden yapılanma sırasında.
Teklifin yaşı:
14günler
Güncellendi:
14günler
Reklamı şikayet et
Yerellikler
Boka, Opština Tivat
Konum yaklaşık olarak verilmiştir, kesin adresi bilmiyoruz.