SUPA24
Diğer
Diğer
Diğer
570 000 €
(7 215 € / m²)
Satış
2
2+
79 m²
Opština Tivat

yatak odası2
düz79 m²
banyolar2+
kaldırmakHAYIR
otoparkHAYIR
durumDiğer
bodrumHAYIR
terasHAYIR

Tanım

Area: 79 m² (72 m2 + 7 m2 terrace)
Bedrooms: 2Bathrooms: 2
Elegantly furnished two-bedroom apartment located in the Centrale zone, within Lustica Bay....

Diğer
Teklifin yaşı: 14günler
Güncellendi: 11günler

Yerellikler

Opština Tivat
Konum yaklaşık olarak verilmiştir, kesin adresi bilmiyoruz.

Belediye olanakları

Montenegro Sotheby's Realty „Luxury Properties“ DOO

Daniil Kletsko

Benzer reklamlar

Yurtdışında benzer durumlar