Teklifler listesi
16
16
16
590 000 €
(5 315 € / m²)
Satış
3
2+
111 m²
Рибља кост, Opština Tivat
Haritada göster
Favorilere ekle
Paylaşmak
yatak odası
3
düz
111 m²
banyolar
2+
Çevir İngilizce
Apartment with panoramic sea view on the first line in Krasici, Tivat.
It is located in a townhouse on three levels, only 20 ...
Tam açıklamayı göster
Parametreler
Parametreler
Mülkiyet:
Mülkiyet türü, mülkle olan hukuki ilişkiyi belirler: kişisel, kooperatif veya devlet/belediye mülkiyeti.
Diğer
Durum:
Mülkün yeniden yapılanma açısından mevcut durumu - yeniden yapılanma öncesi, sonrası veya yeniden yapılanma sırasında.
Teklifin yaşı:
51günler
Güncellendi:
4günler
Reklamı şikayet et
Yerellikler
Рибља кост, Opština Tivat
Konum yaklaşık olarak verilmiştir, kesin adresi bilmiyoruz.