Teklifler listesi
29
29
29
400 000 €
(4 167 € / m²)
Satış
3
2+
96 m²
Рибља кост, Opština Tivat
Haritada göster
Favorilere ekle
Paylaşmak
yatak odası
3
düz
96 m²
banyolar
2+
Çevir İngilizce
Prostrani trosoban penthouse sa pogledom na Bokokotorski zaliv u Krašićima, Tivat
Nudimo na prodaju moderan i moderan stan koji se nalazi na 3. katu ...
Tam açıklamayı göster
Parametreler
Ekipman ve özellikler
Özel otopark
Klima
Parametreler
Mülkiyet:
Mülkiyet türü, mülkle olan hukuki ilişkiyi belirler: kişisel, kooperatif veya devlet/belediye mülkiyeti.
Diğer
Durum:
Mülkün yeniden yapılanma açısından mevcut durumu - yeniden yapılanma öncesi, sonrası veya yeniden yapılanma sırasında.
Diğer
bina tipi:
Diğer
Teçhizat:
Eşyasız
Teklifin yaşı:
424günler
Güncellendi:
391günler
Reklamı şikayet et
Yerellikler
Рибља кост, Opština Tivat
Konum yaklaşık olarak verilmiştir, kesin adresi bilmiyoruz.