SUPA24
Oturma odası
Oturma odası
Oturma odası
164 992 €
(2 705 € / m²)
Satış
1
1
61 m²
Škaljari, Opština Kotor

yatak odası1
düz61 m²
banyolar1
kaldırmakHAYIR
otoparkHAYIR
durumDiğer
bodrumHAYIR
terasHAYIR

Tanım

Located in the heart of Kotor, Minder Bay is a boutique residential complex offering an exclusive collection of 21 stylish apartments with premium ame...

Diğer
Teklifin yaşı: 20günler
Güncellendi: 18günler

Yerellikler

Škaljari, Opština Kotor
Konum yaklaşık olarak verilmiştir, kesin adresi bilmiyoruz.

Belediye olanakları

Astra Real Estate

Benzer reklamlar

Yurtdışında benzer durumlar