SUPA24
Diğer
Diğer
Diğer
140 000 €
(3 256 € / m²)
Satış
1
1
43 m²
Vuka Dojčevića, Opština Budva

yatak odası1
düz43 m²
banyolar1
kaldırmakHAYIR
otoparkHAYIR
durumDiğer
bodrumHAYIR
terasHAYIR

Tanım

We offer for sale an apartment of 43 m², located on the fifth floor of a residential building in the Lazi area of Budva.

Diğer
Teklifin yaşı: 8günler
Güncellendi: 8günler

Yerellikler

Vuka Dojčevića, Opština Budva
Konum yaklaşık olarak verilmiştir, kesin adresi bilmiyoruz.

Belediye olanakları

MD Realty

MD Realty

Benzer reklamlar

Yurtdışında benzer durumlar