Teklifler listesi
12
12
12
147 000 €
(2 882 € / m²)
Satış
1
1
51 m²
Omladinska, Opština Budva
Haritada göster
Favorilere ekle
Paylaşmak
yatak odası
1
düz
51 m²
banyolar
Çevir İngilizce
One-bedroom apartment in a new development with a stunning sea and mountain view
Location: Montenegro, Budva, Bečići
Status: New development
Area: 51...
Tam açıklamayı göster
Parametreler
Parametreler
Mülkiyet:
Mülkiyet türü, mülkle olan hukuki ilişkiyi belirler: kişisel, kooperatif veya devlet/belediye mülkiyeti.
Diğer
Durum:
Mülkün yeniden yapılanma açısından mevcut durumu - yeniden yapılanma öncesi, sonrası veya yeniden yapılanma sırasında.
Teklifin yaşı:
14günler
Güncellendi:
14günler
Reklamı şikayet et
Yerellikler
Omladinska, Opština Budva
Konum yaklaşık olarak verilmiştir, kesin adresi bilmiyoruz.