SUPA24
263 600 €
(3 030 € / m²)
Satış
1
1
87 m²
Stefana Mitrovića, Opština Budva

yatak odası1
düz87 m²
banyolar1
kaldırmakHAYIR
otoparkHAYIR
durumDiğer
bodrumHAYIR
terasHAYIR

Tanım

A bright, spacious one-bedroom apartment with sea view is located on the second floor of a new building in the town of Pržno. The living area of the a...

Diğer
Teklifin yaşı: 15günler
Güncellendi: 15günler

Yerellikler

Stefana Mitrovića, Opština Budva
Konum yaklaşık olarak verilmiştir, kesin adresi bilmiyoruz.

Belediye olanakları

MD Realty

MD Realty

Benzer reklamlar

Yurtdışında benzer durumlar