SUPA24
Diğer
Diğer
Diğer
130 000 €
(2 549 € / m²)
Satış
1
1
51 m²
Ive Lole Ribara, Opština Budva

yatak odası1
düz51 m²
banyolar1
kaldırmakHAYIR
otoparkHAYIR
durumDiğer
bodrumHAYIR
terasHAYIR

Tanım

A cozy apartment in Bečići is offered for sale. The total area of the apartment is 51 m2. Layout: bedroom (11 m2) with access to the terrace, living r...

Diğer
Teklifin yaşı: 13günler
Güncellendi: 13günler

Yerellikler

Ive Lole Ribara, Opština Budva
Konum yaklaşık olarak verilmiştir, kesin adresi bilmiyoruz.

Belediye olanakları

MD Realty

MD Realty

Benzer reklamlar

Yurtdışında benzer durumlar