Teklifler listesi
18
18
18
398 000 €
(2 551 € / m²)
Satış
3
2+
156 m²
Filipa Kovačevića, Opština Budva
Haritada göster
Favorilere ekle
Paylaşmak
yatak odası
3
düz
156 m²
banyolar
2+
Çevir İngilizce
Apartment for sale in developed area of Budva, with a total area of 156 m2. Additionally, the apartment has additional 78 m2 atti...
Tam açıklamayı göster
Parametreler
Parametreler
Mülkiyet:
Mülkiyet türü, mülkle olan hukuki ilişkiyi belirler: kişisel, kooperatif veya devlet/belediye mülkiyeti.
Diğer
Durum:
Mülkün yeniden yapılanma açısından mevcut durumu - yeniden yapılanma öncesi, sonrası veya yeniden yapılanma sırasında.
Teklifin yaşı:
52günler
Güncellendi:
5günler
Reklamı şikayet et
Yerellikler
Filipa Kovačevića, Opština Budva
Konum yaklaşık olarak verilmiştir, kesin adresi bilmiyoruz.