SUPA24
Oturma odası
Oturma odası
Oturma odası
407 100 €
(6 900 € / m²)
Satış
2
1
59 m²
Filipa Kovačevića, Opština Budva

yatak odası2
düz59 m²
banyolar1
kaldırmakHAYIR
otoparkHAYIR
durumDiğer
bodrumHAYIR
terasHAYIR

Tanım

LOCATION

This apartment is located in Rafailovici, Budva Municipality, 4km away from the city center. The sea and the beach are 20m away from the ...

Parametreler

Yapay zekâ tarafından üretildi

TerasGörüşZeminAçık yaşam alanıDuş kabiniMutfak aletleriDöşenmiş

Diğer
Teklifin yaşı: 200günler
Güncellendi: 164günler

Yerellikler

Filipa Kovačevića, Opština Budva
Konum yaklaşık olarak verilmiştir, kesin adresi bilmiyoruz.

Belediye olanakları

Baerz & Co Luxury Homes International

Benzer reklamlar

Yurtdışında benzer durumlar