SUPA24
Diğer
Diğer
Diğer
285 000 €
(4 524 € / m²)
Satış
1
1
63 m²
Opština Budva

yatak odası1
düz63 m²
banyolar1
kaldırmakHAYIR
otoparkHAYIR
durumDiğer
bodrumHAYIR
terasHAYIR

Tanım

Budva, Tre Canne – furnished one-bedroom apartment with a large terrace

Apartment area: 63m2

Bedrooms: 1

Bathrooms: 1

Diğer
Teklifin yaşı: 243günler
Güncellendi: 22günler

Yerellikler

Opština Budva
Konum yaklaşık olarak verilmiştir, kesin adresi bilmiyoruz.

Belediye olanakları

Montenegro Sotheby's Realty „Luxury Properties“ DOO

Daniil Kletsko

Benzer reklamlar

Yurtdışında benzer durumlar