SUPA24
Diğer
Diğer
Diğer
215 270 €
(3 914 € / m²)
Satış
Atipik
1
55 m²
Opština Budva

yatak odasıatypical
düz55 m²
banyolar1
kaldırmakHAYIR
otoparkHAYIR
durumDiğer
bodrumHAYIR
terasHAYIR

Tanım

Prodaje se jednosoban stan povrsine 55m2 koji je lociran na prizemlju kompleksa u Becicima.Novi kompleks se nalazi na obroncima Budvanske rivijere, u ...

döşenmiş
Teklifin yaşı: 441günler
Güncellendi: 13günler

Yerellikler

Opština Budva
Konum yaklaşık olarak verilmiştir, kesin adresi bilmiyoruz.

Belediye olanakları

AMFORA REAL ESTATE

Jelena Zenovic

Benzer reklamlar

Yurtdışında benzer durumlar