SUPA24
Diğer
Diğer
Diğer
347 000 €
(3 274 € / m²)
Satış
2
2+
106 m²
Opština Bar

yatak odası2
düz106 m²
banyolar2+
kaldırmakHAYIR
otoparkHAYIR
durumDiğer
bodrumHAYIR
terasHAYIR

Tanım

Elegant two-bedroom apartment with sea views in a prestigious building in Bar, Montenegro.
This spacious two-bedroom apartment with a large terrace an...

Diğer
Teklifin yaşı: 1günler
Güncellendi: 1günler

Yerellikler

Opština Bar
Konum yaklaşık olarak verilmiştir, kesin adresi bilmiyoruz.

Belediye olanakları

WestHill Property real estate

WESTHILL PROPERTY

Benzer reklamlar

Yurtdışında benzer durumlar