SUPA24
Diğer
Diğer
Diğer
90 000 €
(1 765 € / m²)
Satış
1
1
51 m²
Kosovska, Opština Bar

yatak odası1
düz51 m²
banyolar1
kaldırmakHAYIR
otoparkHAYIR
durumDiğer
bodrumHAYIR
terasHAYIR

Tanım

A cozy apartment of 51 m² is for sale in the village of Sutomore. The apartment is located on the 2nd floor of a modern building and consists of one b...

Diğer
Teklifin yaşı: 14günler
Güncellendi: 14günler

Yerellikler

Kosovska, Opština Bar
Konum yaklaşık olarak verilmiştir, kesin adresi bilmiyoruz.

Belediye olanakları

MD Realty

MD Realty

Benzer reklamlar

Yurtdışında benzer durumlar