SUPA24
Oturma odası; ahşap zemin, doğal ışık, modern stil, yüksek tavan
Mutfak; mutfak aletleri, ahşap zemin, doğal ışık, modern stil, tadilatlı
395 000 €
(2 297 € / m²)
Satış
4
2+
172 m²
Jadranska magistrala, Grad Vodice

yatak odası4
düz172 m²
banyolar2+
kaldırmakEvet
otoparkEvet
durumDiğer
bodrumHAYIR
terasEvet

Tanım

ŠIBENIK, VODICE - Komforan dvoetažni stan na mirnoj lokaciji

Prodaje se prostran i komforan dvoetažni stan S1 u novogradnji stambene površine 129,44...

Diğer
Teklifin yaşı: 498günler
Güncellendi: 144günler

Yerellikler

Jadranska magistrala, Grad Vodice
Konum yaklaşık olarak verilmiştir, kesin adresi bilmiyoruz.

Belediye olanakları

Dux nekretnine d.o.o.

Ivan Bego

Benzer reklamlar

Yurtdışında benzer durumlar