SUPA24
Diğer
Diğer
Diğer
163 800 €
(2 600 € / m²)
Satış
2
1
63 m²
Glavni grad Podgorica

yatak odası2
düz63 m²
banyolar1
kaldırmakHAYIR
otoparkHAYIR
durumDiğer
bodrumHAYIR
terasHAYIR

Tanım

Prodaje se dvosoban stan površine 63 m² u Podgorici, na početku Zagoriča, u blizini City Keja.
Stan je dostupan na 1. spratu u zgradi u izgradnji, a p...

Diğer
Teklifin yaşı: 10günler
Güncellendi: 10günler

Yerellikler

Glavni grad Podgorica
Konum yaklaşık olarak verilmiştir, kesin adresi bilmiyoruz.

Belediye olanakları

Team Real Estate

Mladen Pejanović

Benzer reklamlar

Yurtdışında benzer durumlar