SUPA24
Diğer
Diğer
Diğer
97 850 €
(1 779 € / m²)
Satış
1
1
55 m²
Podgorica 1, Glavni grad Podgorica

yatak odası1
düz55 m²
banyolar1
kaldırmakHAYIR
otoparkHAYIR
durumDiğer
bodrumHAYIR
terasHAYIR

Tanım

Prodaje se jednosoban stan površine 55 m² u Podgorici, na Starom Aerodromu.
Stan se nalazi na 4. spratu zgrade koja ne posjeduje lift. Odlikuje se dob...

Diğer
Teklifin yaşı: 24günler
Güncellendi: 24günler

Yerellikler

Podgorica 1, Glavni grad Podgorica
Konum yaklaşık olarak verilmiştir, kesin adresi bilmiyoruz.

Belediye olanakları

Team Real Estate

Mladen Pejanović

Benzer reklamlar

Yurtdışında benzer durumlar