SUPA24
Diğer
Diğer
Diğer
251 800 €
(3 649 € / m²)
Satış
2
2+
69 m²
Podgorica 1, Glavni grad Podgorica

yatak odası2
düz69 m²
banyolar2+
kaldırmakHAYIR
otoparkHAYIR
durumDiğer
bodrumHAYIR
terasHAYIR

Tanım

Prodaje se dvosoban stan površine 69 m² + terasa od 10 m² u Master kvartu, Podgorica.
Stan se nalazi na 1. spratu i orijentisan je ka dvorištu, što pr...

Diğer
Teklifin yaşı: 52günler
Güncellendi: 52günler

Yerellikler

Podgorica 1, Glavni grad Podgorica
Konum yaklaşık olarak verilmiştir, kesin adresi bilmiyoruz.

Belediye olanakları

Team Real Estate

Mladen Pejanović

Benzer reklamlar

Yurtdışında benzer durumlar