SUPA24
Oturma odası
Oturma odası
Oturma odası
312 719 €
(3 514 € / m²)
Satış
6+
2+
89 m²
Hillside Avenue, Victoria

yatak odası6+
düz89 m²
banyolar2+
kaldırmakEvet
otoparkHAYIR
durumDiğer
bodrumHAYIR
terasHAYIR

Tanım

This spacious 2-bedroom, 2-bathroom condo offers a functional, well-designed floor plan. Conveniently located near a major bus route with easy access ...

Diğer
Teklifin yaşı: 3günler
Güncellendi: 3günler

Yerellikler

Hillside Avenue, Victoria
Konum yaklaşık olarak verilmiştir, kesin adresi bilmiyoruz.

Belediye olanakları

Engel & Völkers Victoria

Benzer reklamlar

Yurtdışında benzer durumlar