SUPA24
Oturma odası
Oturma odası
Oturma odası
436 720 €
(3 865 € / m²)
Satış
6+
2+
113 m²
Pandora Avenue, Victoria

yatak odası6+
düz113 m²
banyolar2+
kaldırmakEvet
otoparkHAYIR
durumDiğer
bodrumHAYIR
terasHAYIR

Tanım

Welcome to The Wade, a 2021 low-rise steel & concrete building in downtown Victoria. This rare 2 BED, 3 BATH + DEN unit offers over 1,200 SqFt of mode...

Diğer
Teklifin yaşı: 41günler
Güncellendi: 30günler

Yerellikler

Pandora Avenue, Victoria
Konum yaklaşık olarak verilmiştir, kesin adresi bilmiyoruz.

Belediye olanakları

Engel & Völkers Victoria Oak Bay

Benzer reklamlar

Yurtdışında benzer durumlar