SUPA24
Oturma odası
Oturma odası
Oturma odası
359 559 €
(4 332 € / m²)
Satış
5
1
83 m²
Rue Ontario Est, Montréal

yatak odası5
düz83 m²
banyolar1
kaldırmakHAYIR
otoparkHAYIR
durumDiğer
bodrumHAYIR
terasHAYIR

Tanım

EXCEPTIONAL PROPERTY: 360° VIEW & URBAN LIVING Discover this splendid 2-bedroom, divided condominium, featuring an interior bathed in natural light in...

Parametreler

Yapay zekâ tarafından üretildi

TerasGörüşAhşap zeminAçık yaşam alanıDoğal ışık

Diğer
Teklifin yaşı: 4günler
Güncellendi: 3günler

Yerellikler

Rue Ontario Est, Montréal
Konum yaklaşık olarak verilmiştir, kesin adresi bilmiyoruz.

Belediye olanakları

BARNES Québec

Benzer reklamlar

Yurtdışında benzer durumlar