SUPA24
Oturma odası
Oturma odası
Oturma odası
405 026 €
(3 649 € / m²)
Satış
6+
1
111 m²
Rue Marquette, Montréal

yatak odası6+
düz111 m²
banyolar1
kaldırmakHAYIR
otoparkHAYIR
durumDiğer
bodrumHAYIR
terasHAYIR

Tanım

GRAND condo situé face au parc Père-Marquette et de ses installations ludiques et sportives. Occupation à compter du 01/07/2026. Unité de 3 chambres à...

Diğer
Teklifin yaşı: 6günler
Güncellendi: 6günler

Yerellikler

Rue Marquette, Montréal
Konum yaklaşık olarak verilmiştir, kesin adresi bilmiyoruz.

Belediye olanakları

PROPRIO DIRECT

Benzer reklamlar

Yurtdışında benzer durumlar