SUPA24
Oturma odası
Oturma odası
Oturma odası
297 644 €
(4 134 € / m²)
Satış
6+
1
72 m²
Rue Masson, Montréal

yatak odası6+
düz72 m²
banyolar1
kaldırmakHAYIR
otoparkHAYIR
durumDiğer
bodrumHAYIR
terasHAYIR

Tanım

Magnifique condo à vendre, de construction récente et situé au coeur de la ville, dans un quartier où il fait bon vivre.Vendu à l'origine comme un con...

Diğer
Teklifin yaşı: 15günler
Güncellendi: 2günler

Yerellikler

Rue Masson, Montréal
Konum yaklaşık olarak verilmiştir, kesin adresi bilmiyoruz.

Belediye olanakları

VIA CAPITALE EXPERTISE

Benzer reklamlar

Yurtdışında benzer durumlar