SUPA24
Oturma odası
Oturma odası
Oturma odası
332 221 €
(4 259 € / m²)
Satış
6+
1
78 m²
Rue Saint-Ambroise, Montréal

yatak odası6+
düz78 m²
banyolar1
kaldırmakHAYIR
otoparkHAYIR
durumDiğer
bodrumHAYIR
terasHAYIR

Tanım

Bright 838 sq. ft. condo with 2 bedrooms, Juliet balcony overlooking the Lachine Canal, and rooftop terrace to soak up the sun and relax. Private outd...

Diğer
Teklifin yaşı: 58günler
Güncellendi: 18günler

Yerellikler

Rue Saint-Ambroise, Montréal
Konum yaklaşık olarak verilmiştir, kesin adresi bilmiyoruz.

Belediye olanakları

groupe sutton - synergie inc., agence immobilière

Benzer reklamlar

Yurtdışında benzer durumlar