SUPA24
Oturma odası
Oturma odası
Oturma odası
421 605 €
(5 080 € / m²)
Satış
6+
2+
83 m²
Burnhamthorpe Road West, Mississauga

yatak odası6+
düz83 m²
banyolar2+
kaldırmakHAYIR
otoparkHAYIR
durumDiğer
bodrumHAYIR
terasHAYIR

Tanım

Welcome to this stunning and rarely available 971 sq. ft. CORNER UNIT on the 17th floor, filled with natural light and offering breathtaking panoramic...

Diğer
Teklifin yaşı: 49günler
Güncellendi: 35günler

Yerellikler

Burnhamthorpe Road West, Mississauga
Konum yaklaşık olarak verilmiştir, kesin adresi bilmiyoruz.

Belediye olanakları

Right at Home Realty, Brokerage*

Benzer reklamlar

Yurtdışında benzer durumlar