SUPA24
Oturma odası
Oturma odası
Oturma odası
249 192 €
(1 577 € / m²)
Satış
4
2+
158 m²
Limerick Road, Halifax

yatak odası4
düz158 m²
banyolar2+
kaldırmakHAYIR
otoparkHAYIR
durumDiğer
bodrumHAYIR
terasHAYIR

Tanım

Townhouse-style condo with private front entrance and fully fenced backyard, offering a functional 3-level layout, efficient heating and cooling, and ...

Parametreler

Yapay zekâ tarafından üretildi

Ahşap kirişlerDoğal ışıkGörüşŞömineYeniden yapılandırmadan sonra

Diğer
Teklifin yaşı: 14günler
Güncellendi: 10günler

Yerellikler

Limerick Road, Halifax
Konum yaklaşık olarak verilmiştir, kesin adresi bilmiyoruz.

Belediye olanakları

The Agency | Halifax

Benzer reklamlar

Yurtdışında benzer durumlar