SUPA24
Oturma odası
Oturma odası
Oturma odası
248 110 €
(1 570 € / m²)
Satış
4
1
158 m²
Limerick Road, Halifax

yatak odası4
düz158 m²
banyolar1
kaldırmakHAYIR
otoparkHAYIR
durumDiğer
bodrumHAYIR
terasHAYIR

Tanım

Townhouse-style condo with private front entrance and fully fenced backyard, offering a functional 3-level layout, efficient heating and cooling, and ...

Diğer
Teklifin yaşı: 4günler
Güncellendi: 4günler

Yerellikler

Limerick Road, Halifax
Konum yaklaşık olarak verilmiştir, kesin adresi bilmiyoruz.

Belediye olanakları

The Agency | Halifax

Benzer reklamlar

Yurtdışında benzer durumlar