SUPA24
Oturma odası
Oturma odası
Oturma odası
219 191 €
(3 535 € / m²)
Satış
6+
1
62 m²
Chemin d'Aylmer, Gatineau

yatak odası6+
düz62 m²
banyolar1
kaldırmakEvet
otoparkHAYIR
durumDiğer
bodrumHAYIR
terasHAYIR

Tanım

Well-maintained 1-bedroom, 1-bathroom condo for sale in the prestigious Château Cartier at 1180 Ch. d'Aylmer, apt 110, Gatineau (Aylmer). Spacious 675...

Diğer
Teklifin yaşı: 11günler
Güncellendi: 1günler

Yerellikler

Chemin d'Aylmer, Gatineau
Konum yaklaşık olarak verilmiştir, kesin adresi bilmiyoruz.

Belediye olanakları

Engel & Völkers Outaouais

Benzer reklamlar

Yurtdışında benzer durumlar