SUPA24
Oturma odası
Oturma odası
Oturma odası
93 801 €
(1 285 € / m²)
Satış
3
1
73 m²
Fontaine Crescent, Fort McMurray

yatak odası3
düz73 m²
banyolar1
kaldırmakHAYIR
otoparkHAYIR
durumDiğer
bodrumHAYIR
terasHAYIR

Tanım

Welcome to #409, 108 Denholm Gate, a beautifully updated top-floor, 2-bedroom, 1-bathroom condo, offering modern comfort and effortless downtown livin...

Diğer
Teklifin yaşı: 4günler
Güncellendi: 4günler

Yerellikler

Fontaine Crescent, Fort McMurray
Konum yaklaşık olarak verilmiştir, kesin adresi bilmiyoruz.

Belediye olanakları

The Agency | Fort McMurray

Benzer reklamlar

Yurtdışında benzer durumlar