SUPA24
Oturma odası
Oturma odası
Oturma odası
96 928 €
(782 € / m²)
Satış
3
2+
124 m²
Fraser Avenue, Fort McMurray

yatak odası3
düz124 m²
banyolar2+
kaldırmakHAYIR
otoparkHAYIR
durumDiğer
bodrumHAYIR
terasHAYIR

Tanım

Experience refined condo living in this expansive 1,300+ sq. ft. residence at #306 – 10115 Morrison Street, ideally situated in the heart of downtown ...

Diğer
Teklifin yaşı: 56günler
Güncellendi: 5günler

Yerellikler

Fraser Avenue, Fort McMurray
Konum yaklaşık olarak verilmiştir, kesin adresi bilmiyoruz.

Belediye olanakları

The Agency | Fort McMurray

Benzer reklamlar

Yurtdışında benzer durumlar