SUPA24
Oturma odası
Oturma odası
Oturma odası
361 376 €
(2 987 € / m²)
Satış
4
2+
121 m²
Avenue Armstrong, Côte-Saint-Luc

yatak odası4
düz121 m²
banyolar2+
kaldırmakHAYIR
otoparkHAYIR
durumDiğer
bodrumHAYIR
terasHAYIR

Tanım

Pictures have been virtually staged. Fabulous 3 bedroom condo in the musical section of Cote-St-Luc. Quiet location near parcs. Bright and airy. The k...

Diğer
Teklifin yaşı: 58günler
Güncellendi: 58günler

Yerellikler

Avenue Armstrong, Côte-Saint-Luc
Konum yaklaşık olarak verilmiştir, kesin adresi bilmiyoruz.

Belediye olanakları

The Agency | Montreal

Benzer reklamlar

Yurtdışında benzer durumlar