SUPA24
Oturma odası
Oturma odası
Oturma odası
248 644 €
(2 281 € / m²)
Satış
6+
1
109 m²
Boulevard Brassard, Chambly

yatak odası6+
düz109 m²
banyolar1
kaldırmakHAYIR
otoparkHAYIR
durumDiğer
bodrumHAYIR
terasHAYIR

Tanım

Stunning, bright 2-bedroom condo in Chambly, located on the 2nd floor of a well-maintained building. This unit offers abundant natural light and harmo...

Diğer
Teklifin yaşı: 2günler
Güncellendi: 2günler

Yerellikler

Boulevard Brassard, Chambly
Konum yaklaşık olarak verilmiştir, kesin adresi bilmiyoruz.

Belediye olanakları

Engel & Völkers Montréal

Benzer reklamlar

Yurtdışında benzer durumlar