SUPA24
Oturma odası
Oturma odası
Oturma odası
273 564 €
(2 400 € / m²)
Satış
6+
1
114 m²
Rue Bruno-Dion, Blainville

yatak odası6+
düz114 m²
banyolar1
kaldırmakHAYIR
otoparkHAYIR
durumDiğer
bodrumHAYIR
terasHAYIR

Tanım

Grand condo de 1 221 pi² offrant deux grandes chambres et un espace bureau. Aménagement fonctionnel, entretenu de façon impeccable par le même proprié...

Diğer
Teklifin yaşı: 7günler
Güncellendi: 2günler

Yerellikler

Rue Bruno-Dion, Blainville
Konum yaklaşık olarak verilmiştir, kesin adresi bilmiyoruz.

Belediye olanakları

Via Capitale Partenaires

Benzer reklamlar

Yurtdışında benzer durumlar