SUPA24
Oturma odası
Oturma odası
Oturma odası
201 577 €
(1 613 € / m²)
Satış
3
2+
125 m²
Pegasus Boulevard NW

yatak odası3
düz125 m²
banyolar2+
kaldırmakHAYIR
otoparkHAYIR
durumDiğer
bodrumHAYIR
terasHAYIR

Tanım

Welcome home! The perfect home for any 1st-Time Home-Buyer; Investory or Family. This 1,351 SqFt ThreeStorey Townhouse boasts a Single Attached Garage...

Diğer
Teklifin yaşı: 15günler
Güncellendi: 15günler

Yerellikler

Pegasus Boulevard NW
Konum yaklaşık olarak verilmiştir, kesin adresi bilmiyoruz.

Belediye olanakları

The Agency | Edmonton

Benzer reklamlar

Yurtdışında benzer durumlar