SUPA24
Oturma odası
Oturma odası
Oturma odası
405 760 €
(7 377 € / m²)
Satış
5
2+
55 m²
Dupont Street

yatak odası5
düz55 m²
banyolar2+
kaldırmakHAYIR
otoparkHAYIR
durumDiğer
bodrumHAYIR
terasHAYIR

Tanım

Experience elevated boutique living at Oscar Residences. This bright, west-facing split 2-bedroom, 2-bathroom suite showcases a highly desirable open-...

Parametreler

Yapay zekâ tarafından üretildi

Açık yaşam alanıDoğal ışıkZeminModern tarzEvcil hayvanlar için uygundurŞömine

Diğer
Teklifin yaşı: 78günler
Güncellendi: 21günler

Yerellikler

Dupont Street
Konum yaklaşık olarak verilmiştir, kesin adresi bilmiyoruz.

Belediye olanakları

Right at Home Realty, Brokerage*

Benzer reklamlar

Yurtdışında benzer durumlar