SUPA24
Oturma odası
Oturma odası
Oturma odası
397 000 €
(3 970 € / m²)
Satış
3
2+
100 m²
Ponte della Libertà, Venezia

yatak odası3
düz100 m²
banyolar2+
kaldırmakHAYIR
otoparkHAYIR
durumDiğer
bodrumHAYIR
terasHAYIR

Tanım

Sono in vendita due appartamenti ristrutturati con gusto in una splendida e tranquilla posizione con vista sulla laguna. Si tratta di un bilocale e di...

Diğer
Teklifin yaşı: 2günler
Güncellendi: 2günler

Yerellikler

Ponte della Libertà, Venezia
Konum yaklaşık olarak verilmiştir, kesin adresi bilmiyoruz.

Belediye olanakları

Rimmo Real Estate

Benzer reklamlar

Yurtdışında benzer durumlar