SUPA24
Diğer
Diğer
Diğer
390 000 €
(2 438 € / m²)
Satış
5
2+
160 m²
Via Umberto I, Tropea

yatak odası5
düz160 m²
banyolar2+
kaldırmakHAYIR
otoparkHAYIR
durumDiğer
bodrumHAYIR
terasHAYIR

Tanım

B&B 150 meters from the historic center of Tropea, Calabria We offer for sale a B&B in Tropea, located just 150 meters from the historic center and o...

Diğer
Teklifin yaşı: 49günler
Güncellendi: 21günler

Yerellikler

Via Umberto I, Tropea
Konum yaklaşık olarak verilmiştir, kesin adresi bilmiyoruz.

Belediye olanakları

Your Overseas Home

Your Overseas Home

Benzer reklamlar

Yurtdışında benzer durumlar