SUPA24
Diğer
Diğer
Diğer
360 000 €
(3 077 € / m²)
Satış
2
2+
117 m²
Via della Madonnina, Sorano

yatak odası2
düz117 m²
banyolar2+
kaldırmakHAYIR
otoparkHAYIR
durumDiğer
bodrumHAYIR
terasHAYIR

Tanım

Apartment in the historic center of Sovana R05380APSO - Located in the heart of the historic center of Sovana, this 3-room apartment is spread over t...

Diğer
Teklifin yaşı: 2günler
Güncellendi: 2günler

Yerellikler

Via della Madonnina, Sorano
Konum yaklaşık olarak verilmiştir, kesin adresi bilmiyoruz.

Belediye olanakları

Your Overseas Home

Your Overseas Home

Benzer reklamlar

Yurtdışında benzer durumlar