SUPA24
Diğer
Diğer
Diğer
130 000 €
(1 130 € / m²)
Satış
2
1
115 m²
Piazza Degasperi, Sfruz

yatak odası2
düz115 m²
banyolar1
kaldırmakHAYIR
otoparkHAYIR
durumDiğer
bodrumHAYIR
terasHAYIR

Tanım

Spacious 3-room apartment in the center of Sfruz R06675SF3Z - This spacious 3-room apartment is located in the charming village of Sfruz, one of the ...

Diğer
Teklifin yaşı: 4günler
Güncellendi: 4günler

Yerellikler

Piazza Degasperi, Sfruz
Konum yaklaşık olarak verilmiştir, kesin adresi bilmiyoruz.

Belediye olanakları

Your Overseas Home

Your Overseas Home

Benzer reklamlar

Yurtdışında benzer durumlar