SUPA24
Diğer
Diğer
Diğer
79 000 €
(859 € / m²)
Satış
2
1
92 m²
Corso Filangeri, Santa Flavia

yatak odası2
düz92 m²
banyolar1
kaldırmakHAYIR
otoparkHAYIR
durumDiğer
bodrumHAYIR
terasHAYIR

Tanım

Appartamento Giuseppe - Santa Flavia A first-floor apartment to renovate on the main street of Santa Flavia, Casa Giuseppe offers excellent value for...

Diğer
Teklifin yaşı: 58günler
Güncellendi: 28günler

Yerellikler

Corso Filangeri, Santa Flavia
Konum yaklaşık olarak verilmiştir, kesin adresi bilmiyoruz.

Belediye olanakları

Your Overseas Home

Your Overseas Home

Benzer reklamlar

Yurtdışında benzer durumlar